KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7931140
nr 793 1140
Pastell
Oidentifierad konstnär, musikstund, msignerad, motivets mått: 20x26
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:52:33
24/11 12:46:52